DORUČENIE ZDARMA OD 60€

O Nás

slide1

 

Pri vzniku spoločnosti AUTO Pharma s. r. o. sme si stanovili  tri základné piliere nášho podnikania : serióznosť,  dôveryhodnosť a profesionalitu.

Sme dynamicky rastúca spoločnosť a v súčasnosti pôsobíme okrem  Slovenskej republiky aj v Českej  republike, väčšine   štátov  EU  a v oblasti logistiky a špedície celosvetovo.

V obchodnej činnosti sa zaoberáme predajom výživových doplnkov, zdravotníckeho materiálu a farmaceutických výrobkov.  Našimi výrobkami zásobujeme v  Slovenskej republike  1500 lekárni  a v Českej republike viac ako 3000 lekárni.  Výrobky dodávame aj do nemocníc, zdravotníckych zariadení, polikliník a optík.  Tieto produkty sú dostupné aj prostredníctvom nášho E-Shopu.

V oblasti logistiky sme začínali s dovozom vlastných produktov od našich dodávateľov. V súčasnosti  pre našich zákazníkov poskytujeme komplexné zasielateľské, dopravné a logistické služby v celosvetovom meradle.  K našim hlavným prednostiam patrí:

  • Stabilný, skúsený a profesionálny logistický tím
  • Prehľadný on-line reporting
  • Komunikácia a dostupnosť v režime 24/7

Našim cieľom je poskytovať komplexné riešenia a služby, ktoré Vám ľahšie pomôžu dosiahnuť podnikateľské plány.

Aj v budúcnosti  Vám budeme ponúkať iba to najlepšie čo máme – naše skúsenosti a výborne pripravený tím zamestnancov.  Našou ambíciou je  byť vždy Vašou prvou voľbou.

Vaša spokojnosť a kvalita našich produktov sú našim hlavným poslaním.

Tím AUTO Pharma